Mūsų komanda – pasaulio arbitražo elite

Mūsų arbitražo komanda jau 9-ąjį kartą įvertinta prestižiniame leidinyje „Global Arbitration Review“.

Šis pripažinimas rodo mūsų komandos patirtį sprendžiant sudėtingus tarptautinius ginčus ir teikiant aukščiausio lygio arbitražo paslaugas mūsų klientams visame pasaulyje.

Naujausi įvykiai

 • Atsovaujame ICOR, kaip bendraatsakovę kartu su Prancūzijos komunalinių paslaugų įmone „Veolia“, Lietuvos energetikos ministerijos 240 mln. eurų ieškinyje. Ginčas antrą kartą keliaus į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą ir taps etalonu panašioms byloms šalyje.
 • Konsultuojame klientus dėl ES valstybių sutarties, kuria bus nutrauktos ES vidaus dvišalės investicijų sutartys, poveikio ir dėl ES sankcijų Baltijos regione.
 • Konsultuojame spaustuvę „Garsų pasaulis“ dėl 20 mln. eurų ieškinio Kirgizijai, susijusio su biometrinių pasų gamybos projektu. Investuotojas teigia esąs diskriminuojamas po to, kai valstybė sustabdė sutarties vykdymą po baudžiamojo tyrimo.

Klientų komentarai

 • Andrius Lukoševičius, „Garsų pasaulio“ teisės skyriaus vadovas, teigia, kad kontora turi pažangiausią arbitražo komandą Baltijos regione ir gali nagrinėti sudėtingus ir didelės vertės tarptautinius arbitražus. Jis taip pat giria partnerį R. Daujotą kaip vieną geriausių tarptautinio arbitražo teisininkų regione.
 • Kitas klientas taip pat giria kontoros gebėjimą nagrinėti sudėtingus tarptautinius ginčus, kartu teigiamai vertindamas jos „ryšius, prieinamumą, kompetenciją, ataskaitų teikimą ir strateginius sprendimus“.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

  Siųsti

  Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

  Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį