Padėjome „FinBee verslui“ parengti sutartį su INVEGA

Ekspertai
Sigita Zavišienė

Mūsų finansinių paslaugų ir atitikties komanda suteikė teisinę pagalbą UAB „Finansų bitė verslui“ rengiant visus paraiškos dokumentus siekiant pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su INVEGA. Pagal bendradarbiavimo sutartį UAB „Finansų bitė verslui“ teikia likvidumo paskolas įmonėms, kurias stipriai paveikė COVID-19. Paskolos yra teikiamos pagal 50 mln. vertės valstybės paramos programą, skirtą palaikyti smulkų ir vidutinį verslui veiklos sustabdymo laikotarpiu.

UAB „Finansų bitė verslui“ yra pirmoji finansų įstaiga, turinti teisę teikti likvidumo paskolas pagal minėtą programą.

Mūsų komanda sumušė veiklos efektyvumo rekordus: paraiška ir visi lydintieji dokumentai buvo parengti vos per vieną darbo dieną. Su mūsų pagalba „Finansų bitė verslui“ kreipėsi į INVEGA. Kadangi valstybės paramos paskolų paklausa yra ypač didelė, mūsų komanda dirbo visą parą 24/7 režimu, kad per 2 dienas parengtų paskolos sutartį ir kitus susijusius dokumentus. Užduotis buvo sėkmingai atlikta, o klientas dabar gali veikti visu pajėgumu.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

    Siųsti

    Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį