Patekome tarp 2022 m. „Mergermarket“ Baltijos šalių teisės patarėjų nominantų

Mūsų sandorių komanda pirmą kartą istorijoje buvo įtraukta į „Mergermarket M&A Awards 2022 – Europe“ nominantų sąrašą.

Nominacijos pagrįstos „Mergermarket“ analize – geriausios kontoros pagal apimtį, vertę bei aukščiausio lygio patarėjus (-ai) pagal šalis.

2022-aisiais mes dalyvavome sudarant 3 TOP sandorius rinkoje.

  • Sausio mėnesį užbaigėme dešimtmetį trukusį akcininkų konfliktą didžiausios mažmeninės prekybos ir vaistinių tinklo įmonių grupės akcijų išpirkimu.

Sandoris apėmė 10 atskirų akcijų paketų daugiau nei 5 jurisdikcijose su daugiau nei keliomis teisminėmis ir arbitražo bylomis, kurių žala viršija šimtus milijonų (fiziniam asmeniui skirta rekordinė bauda Lietuvoje). Be to, užbaigiant šį sandorį dalyvavo daugiau nei 30 grupės atstovų, todėl mūsų komanda turėjo įsiminti kiekvieną proceso detalę ir minučių tikslumu suplanuoti laiką kiekvienam dokumentus pasirašančiam asmeniui. Kelios kitos advokatų kontoros praeityje nesugebėjo užbaigti šio ginčo sudarant sėkmingą sandorį.

  • Birželio mėnesį 90 mln. eurų sandoriu užbaigėme didžiausią žinomą steigėjų pasitraukimą iš Lietuvos startuolio – 100 % „Mailerlite“ akcijų buvo parduota „Vercom“.

Sandorį lėmė steigėjų ginčas, dėl kurio buvo pradėtos bylos ir akcijoms pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės. Kol vyko akcininkų ginčas, pagrindinis akcininkas užsiėmė visos bendrovės pardavimu Lenkijos biržpke listinguojamai bendrovei „Vercom“. Buvo būtina išspręsti akcininkų ginčą, prieš sudarant sandorį su „Vercom“, taigi mūsų komanda vienu metu koordinavo du reikšmingus procesus, kurie priklausė vienas nuo kito.

  • Vienas svarbiausių metų įvykių sandorių rinkoje – privataus komercinio banko Medicinos bankas įsigijimas.

Leidimas susijungimui, Europos centrinio banko leidimas, Lietuvos banko leidimas ir nacionalinio saugumo patikrinimas – viso to reikėjo vienam sandoriui. Mūsų komanda dalyvavo vykdant sunkias derybas komerciniais klausimais ir atstovaujant kliento interesams su valstybinėse institucijose.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

    Siųsti

    Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį