Mariaus Jakulio Jasono valdoma UAB „AAA capital“ gavo koncentracijos leidimą įsigyti Medicinos banką

Konkurencijos taryba išdavė leidimą Mariui Jakuliui Jasonui per UAB „AAA capital“ įsigyti Medicinos banką.

Medicinos bankas šiemet švęs 30 metų veiklos Lietuvoje jubiliejų ir savo veiklą yra išplėtęs per daugiau nei 40 filialų. Medicinos bankas yra pelninga ir efektyviai dirbanti finansų įstaiga, tapusi patikimu finansiniu partneriu smulkiam ir vidutiniam verslui, ūkininkams, ypač tokiose situacijose, kai reikia greitų ir lanksčių finansinių sprendimų.

Mūsų įmonių teisės komanda parengė pranešimo apie koncentraciją projektą, atstovavo pirkėjui koncentracijų kontrolės procedūrose Konkurencijos taryboje ir užtikrino besąlyginį Konkurencijos tarybos leidimą sandoriui.

„Investuojant į verslus mūsų komandos strategija visuomet būna orientuota į tvarų, ilgalaikį verslo auginimą bei atitinkamos grąžos akcininkui kūrimą. Šiais principais vadovausimės ir investuodami į Medicinos banką. Plačiau verslo strategiją pristatysime gavę priežiūros institucijų pritarimą įsigijimui“, – pažymėjo Marius Jakulis Jasonas.

Mūsų komanda ir toliau dirbs su šiuo sandoriu. Sandorį užbaigti planuojama, kai bus gauti kiti trūkstami priežiūros institucijų leidimai.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

    Siųsti

    Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį