Sėkmingai atstovavome ginče dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo

„Motieka ir Audzevičius” ginčų sprendimo advokatai sėkmingai atstovavo klientui – Lietuvoje registruotai bendrovei – ginče dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo.

Bendrovės mažumos akcininkas pateikė ieškinį teisme, kuriuo ginčija akcininkų sprendimą didinti įstatinį kapitalą, todėl prašė teismo taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir stabdyti akcininkų sprendimo vykdymą.

Teismas, įvertinęs mūsų komandos atsiliepime išdėstytus argumentus, akcininko prašymą atmetė ir pritarė mūsų komandos argumentams. Vien tai, kad akcininkas ginčija sprendimą didinti įstatinį kapitalą, už kurį pats balsavo „UŽ” ir pagal kurį jau yra sudaręs akcijų pasirašymo sutartį, nėra pagrindas taikyti laikinąsias apsaugos priemones.

Dėl teismo priimto palankaus sprendimo klientas galės tęsti suplanuotą įmonės plėtrą.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

    Siųsti

    Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį