Parengėme „DAW Lietuva“ privatumo pranešimą

Mūsų duomenų apsaugos teisininkai parengė privatumo pranešimą Baltijos šalyse veikiančios trečios pagal dydį statybinių dažų gamintojos Europoje „DAW Lietuva“ darbuotojams.

Glaudžiai bendradarbiaudama su įmonės darbuotojais, mūsų komanda įgijo visapusišką supratimą apie unikalią organizacijos darbo struktūrą ir duomenų tvarkymo procesus.

Mūsų teisininkai parengė privatumo pranešimus, pritaikytus kiekvienos Baltijos šalies individualiems reikalavimams ir teisiniams niuansams, kartu užtikrindama nuoseklumą visuose filialuose, kad būtų išlaikytas vieningas įmonės požiūris į duomenų apsaugą.

Mūsų komanda taip pat parengė išsamias darbuotojo sutikimo formas dėl duomenų tvarkymo įvairiais tikslais (įmonės veiklos viešumui ir skaidrumui užtikrinti, darbuotojų karjeros planavimui ir kt.).

Suprasdami aiškaus ir informuoto darbuotojų sutikimo dėl duomenų tvarkymo veiklos svarbą, sukūrėme sutikimo formas, kuriose nurodomi duomenų tvarkymo tikslai ir apimtis, susijusių asmens duomenų kategorijos ir darbuotojų teisės į jų duomenis.

Užtikrindami visišką šių sutikimo formų skaidrumą ir aiškumą, padėjome klientui sukurti tvirtą teisinį duomenų tvarkymo veiklos pagrindą, kartu skatindami darbuotojų pasitikėjimą dėl jų asmeninės informacijos tvarkymo.

Žinutė sėkmingai išsiųsta

Siųsti žinutę

    Siųsti

    Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį